Douglas Gill bija dedzīgi dinghy jūrnieks 1975. Bet viņa mīļākais sporta bija blighted ar to, ka trūkst īpašu apģērbu, kas faktiski strādāja. Protams, laikā cagoule pastāvēja, tāpat kā daudzi ot …

Douglas Gill – ūdensnecaurlaidīgs apģērbs

Douglas Gill bija dedzīgi dinghy jūrnieks 1975. Bet viņa mīļākais sporta bija blighted ar to, ka trūkst īpašu apģērbu, kas faktiski strādāja. Protams, laikā cagoule pastāvēja, tāpat kā daudzi citi priekšmeti ūdensnecaurlaidīgu apģērbu. Šis trūkums piemērotu apģērbu jūrniekiem deva Douglas Gill ideja, un 5 gadus vēlāk Douglas Gill zīmols bija dzimis. Tajā pašā gadā Gill tika iecelts par oficiālu piegādātāju Britu Amerikas kausa ienācējiem, kas bija pirmais no daudzajiem apstiprinājumiem.

 

Visā 1980’s, Gill buru diapazons gāja no spēka uz izturību ar turpmāku attīstību to inženierijas ūdensnecaurlaidīgs apģērbu diapazoniem. Lai gan lielākā daļa līnijas bija paredzētas burāšanai, daudzpusība apģērbu bija skaidrs daudziem pircējiem, ar British Airways darba gill piegādāt savu zemes darbiniekiem ar ūdensnecaurlaidīgu rīku, pamatojoties uz tautas Gill Storm jaka.

Kā 1980’s vērsa pie tuvu, Gill paplašināja savu produktu bāzi vēl vairāk, lai iekļautu zābaki, cimdi un vilnas to klāstu buru rīku. Gill arī projektēun izstrādāja divdaļīgs buru uzvalks, kas aizstāj tradicionālo viengabala uzvalku. Šis novatoriskais dizains izrādījās ļoti populārs starp dinghy jūrnieki, kuriem tā tika izstrādāta un līdzīgu dizainu ātri pieņēma citi ražotāji buru apģērbu.
B

populārā Gill Storm jaka.

Gill buru zīmols turpināja plaukt ar 1990 ar Gill iecelts oficiālais apģērbu piegādātājs Britu Olimpiskās sailing Team. Visu gadu Gill ir ieguldījuši savas zināšanas par jaunu šķirni darbības apģērbu un 2008.gadā viņi uzsāka Gill Kompresoru Vest, aprīkots peldspējas atbalstu, kas piedāvā neapdzīvotu kustību un optimālu komfortu. Nākamajā gadā, Gill uzsāka vieglāko sniegumu sporta ūdensizturīgs līdz šim kā daļu no to Race kolekcija sporta un Grand Prix buru.

 

Kas zina, kas nākotnē pieder Gill zīmolu. Pēdējos 40 gados ir redzējuši zīmols kļūst par vienu no vadošajiem novatoriem ūdens sporta apģērbu, ar to dizaina komanda zarojums, un nodrošinot sniegumu apģērbu plašu ūdens sporta un jūras aktivitātēm. Varbūt Gill būs filiāle, kas vēl vairāk, lai to augsti inženierijas sniegumu apģērbu sauszemes sporta, piemēram, riteņbraukšana, motokrosa un slēpošanas apģērbu pārāk?